Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Хорольська громада передала військовим 16 автівок

З Хорольської громади відправлено для потреб ЗСУ на фронтові позиції вже 16 автомобілів. Із них: 10 авто – придбано за кошти благодійного фонду «Інтелект», 2 – від американців українського походження і 4 – від хорольців.

Про це повідомили у Хорольській міській раді.

Небайдужі патріоти передали 6000 у.о. хорольським волонтерам для придбання чергових автомобілів військовослужбовцям. Як зазначив один із найактивніших представників волонтерського руху Хорольщини Микола Копайгора, пошуки автомобілів у доброму технічному стані й за помірну вартість – задача не з простих. Однак вдалося знайти у Ковелі Волинської області. За благодійні 6000 у.о. вони продали для потреб військових два мікроавтобуси, один із яких відправлено в Чернігівську область для танкової бригади.

За другим вантажно-пасажирським мікроавтобусом Mercedes Vito 4 серпня прибув військовослужбовець Максим Горб, який родом з Хорольщини. Командування 58-ої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського мотопіхотних військ у складі Сухопутних військ ЗСУ доручило йому доставити автомобіль на передову в Донецьку область.

Фото: Хорольська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb