Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Хірург з Полтавщини став лауреатом “Ордена Святого Пантелеймона”

9 серпня у Києві відбулось урочисте підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу Відзнаки за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона”. Серед 23-ох Лауреатів “Ордена Святого Пантелеймона” доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри №3 Полтавського державного медичного університету, хірург Сергій Панасенко.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ПДМУ.

Він нагороджений Відзнакою за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона” у номінації “Честь медичної професії” за самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу і незалежність України у війні з російським агресором.

“На превеликий жаль, сам Лауреат не мав можливості взяти участь в Урочистостях. У ці важкі для країни часи воєнних випробувань досвідчений хірург Сергій Іванович Панасенко на фронті. За операційним столом він повертає до життя поранених мужніх захисників України, яких не може залишити без своєї допомоги ні на день… Присутній на урочистому дійстві Голова Регіональної ради Відзнаки “Ордена Святого Пантелеймона” Валерій Похилько повідомив університетській спільноті про визначний успіх орденоносного Колеги”, – йдеться у повідомленні.

Довідково. Панасенко Сергій Іванович – доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри хірургії №3 Полтавського державного медичного університету, заступник голови ГО “Асоціація хірургів Полтавщини”, експерт Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА з хірургії.

Хірург вищої кваліфікаційної категорії. Загальний трудовий стаж – 33 роки, лікувальний стаж – 23 роки, науково-педагогічний стаж – 20 років. Під час навчання в Українській військово-медичній академії, яку закінчив із золотою медаллю за відмінне навчання і науково-винахідницьку роботу, неодноразово заохочувався командуванням академії та Міністерства оборони України. Він був президентським стипендіатом, має персональні заохочення Міністра оборони. Після звільнення в запас із 2002 р. працює в Полтавському державному медичному університеті Полтави.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb