Ви тут:

Ідеальні ідеї квітів для вашої другої половинки

Квіти – це більше, ніж чудові рослини, подаровані особливій людині. Ці чарівні букети надсилають вашій коханій романтичне послання, щоб поділитися емоціями, які ви насилу могли висловити словами.

Різні квіти є різними символами, що демонструють щирі почуття. Але вам може бути цікаво, як знайти гарний букет квітів для закоханих та показати жести підтримки, вірності та навіть пристрасті. Прийшовши до квіткового салону Dicentra, досвідчений флорист може запропонувати вам широкий асортимент троянд, півоній, альстромерій, гортензій, соняшників чи хризантем. Кожна квітка варта того, щоб довести своїй жінці всю глибину ваших романтичних почуттів.

Наші флористи, розкриють вам секрети 6 квіток, які справлять враження на вашу дівчину, а також розкажуть їй все, що ви хочете і запропонують вам найцікавіші варіанти букетів. У магазині Dicentra ви зможете знайти ідеальний букет казкових рослин.

Правильний вибір квітів

  1. Троянди

Чудові бутони троянд з довгими або середніми стеблами являють собою всі можливі кольори, які тільки можна знайти у світі флори. Ці фантастичні квіти є синонімами кохання та романтики. Червоні, яскраво-рожеві, помаранчеві, екзотичні чи різнокольорові екземпляри підходять до подарунка на перше побачення, букету нареченої чи аксесуару на річницю. Флористи салону Dicentra пропонують неймовірний Букет з 25 Роз Пінк Атена з швидкою послугою доставка квітів.

      2. Півонії

Весільні тенденції зробили півонії вибором наречених у 2022 році. Ці міцні садові квіти підсилюють атмосферну романтику, що охоплює обидва серця. Півонії з глянсовими пелюстками та пастельними відтінками – свідчення природної краси. Якщо ви хочете зробити комплімент коханій жінці, надішліть їй букет півонії. Додайте кілька жовтих хризантем, щоб показати теплоту і радість, що наповнює серце, як, наприклад, у Букеті 620.

      3.Альстромерії

Квіти принцеси символізують витонченість, чистоту та чесність для оцінки найкращих якостей дівчат. Вони супроводжують будь-яку різнокольорову композицію вітального чи святкового букета. Чарівне поєднання троянди та альстромерії для споріднених душ завдяки його романтичній атмосфері та натхненню чистого кохання. Рекомендуємо придбати Букет 652 від салону Dicentra.

      4.Соняшники

Ці блискучі квіти із солодкими літніми відтінками оцінить будь-яка дівчина, яка отримала фантастичний свіжий букет квітів. Букети із соняшників покажуть вашій дамі, що ви нею захоплюєтеся. У такому разі найкращим подарунком стане Монобукет 15 Соняшників.

      5.Іриси

Іриси символізують симпатію, адже лавандового кольору квіти унікальної форми демонструють початок чистих любовних стосунків. Ви подаєте іриси своїй дівчині, якщо хочете висловити свої надії на краще спільне життя з людиною, особисті якості якої відповідають вашим настановам та принципам.

      6.Хризантема

Ви можете скласти квіткові послання для жінки чи дівчини, яких ви любите та хочете змінити статус ваших стосунків. Довіртеся нашій команді флористів та рекомендаціям щодо чарівних букетів, які ідеально доповнять все, що ви хочете сказати, зробити чи довести.

Доставка прямо до ваших дверей

Наші квіти бувають різних форм та кольорів для будь-якого випадку та свята. Щоб їх доставили прямо до ваших дверей, потрібно відкрити сайт Dicentra.uа, вибрати букет і зробити замовлення. От і все! Після цього протягом 3-х годин букет буде в руках у одержувача.

Система Orphus Поделиться на fb