Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Горіховий Спас: що освячують у церкві

Третій Спас в Україні відзначають 29 серпня. За традицією у цей день віряни приносять до храму на освячення хліб і горіх, а також плоди нового врожаю. 

Горіховий Спас отримав таку назву, оскільки у цей період дозрівають горіхи. А ще в народі це свято символізує закінчення літа і початок осені. До того ж Горіховим Спасом завершується двотижневий Успенський піст, тож у цей день можна вживати будь-яку їжу, пише 24 канал.

Крім традиційних горіхових плодів, до церкви несуть горіхове листя та гілки, а згодом з них виготовляють цілющі настоянки та інші напої. А у стародавні часи люди несли до храму полотно, льон і прядиво. Пізніше ці речі використовували за призначенням.

Зараз традиції дещо змінилися і для освячення несуть мед, горіхи, виноград, яблука, цілющі настоянки, хліб і різноманітну випічку.

Також у цей день господині випікають різні хлібобулочні вироби й страви з горіхів. Оскільки Успенський піст завершується, то можна подавати до столу рибу і м’ясо, але головними продуктами все-таки залишаються горіхи, яблука і мед.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb