Ви тут:
Суспільство Україна 

До росіян в Криму дійшло, що потрібно рухатись в бік Кримського мосту, – постійна представниця Президента України в АР Крим Ташева

Постійна представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева вважає, що російським громадянам, які приїхали до окупованого Криму, потрібно збирати речі та покинути територію півострова

Про це вона повідомила в етері телеканалу “Еспресо“.

“Після ударів по військових базах окупантів в Криму, настрої та відношення кримчан до війни змінились. Протягом минулого тижня ми спостерігали, як люди активно покидали територію півострова. В основному це були громадяни РФ, які покидали Крим через Керченський міст”, – розповіла Ташева.

Постійна представниця Президента України в АР Крим наголосила, що кримчани розуміють, що Росія використовує півострів для військових цілей.

“Зараз спостерігаються дуже великі черги на вокзалах в Криму. В сторону Керченського мосту теж спостерігається велика черга з автомобілів громадян РФ. Загалом кримчани розуміли та розуміють, що Росія використовує півострів для військових цілей. Крим виконує головну тилову функцію для армії РФ. А ще краще почали розуміти, що відбувається, громадяни РФ, які приїхали в окупований Крим. Вони розуміють, що їм вже пора виїжджати з території півострова”, – додала вона.

Система Orphus Поделиться на fb