Ви тут:
Суспільство 

До Дня Незалежності Spotify створив плейлист UNITED24: Music For Ukraine і виклав відеозаклик Зеленського поширювати українську музику

Spotify перейменує плейлист Music of Ukraine на UNITED24: Music For Ukraine. До нього увійдуть нові пісні. Також платформа створює новий спосіб підтримки України

Про це повідомила пресслужба Spotify. 

Повідомляють, що список відтворення містить музику українських виконавців, а також виконавців з усього світу, які підтримують Україну. Навіть після Дня Незалежності плейлист буде оновлюватися. Також компанія додала посилання на платформу UNITED24 для збору грошей. Список пісень доступний за посиланням.

“Шукаєте способи висловити свою підтримку, окрім символічної та значущої пожертви в розмірі 24 доларів? Виконавці також мають можливість змінювати зображення у своїх профілях Spotify, щоб підтримати Україну”, – додають у повідомленні.

Також платформа опублікувала спеціальне звернення президента Володимира Зеленського, де він закликає меломанів слухати українські пісні, поширювати їх та допомагати Україні.

Система Orphus Поделиться на fb