Ви тут:
Спорт Суспільство 

Багаторазовий чемпіон України з волейболу гратиме у Чехії

Жіноча команда з волейболу візьме участь у Екстралізі.

Як повідомляє volleyball.ua, українська жіноча волейбольна команда «Прометей» братиме участь у головній волейбольній лізі Чехії – Екстралізі.

Чеська волейбольна асоціація прийняла прохання включити жіночий «Прометей» до чемпіонату Чехії у рамках довгострокової допомоги українському волейболу.

Українська команда стане 11 учасником чемпіонату.

«Прометей» зіграє основний та додатковий етапи, але не претендуватиме на плей-офф за боротьбу за звання чемпіонів Чехії.

Про початок плідної співпраці повідомив віце-голова Чеської асоціації волейболу Мартін Герж:

«Ми почали допомагати Україні вже в березні, забезпечивши три молодіжні збірні України проживанням, харчуванням та місцем для тренувань. 60 українських гравців разом зі своїми тренерами провели два місяці у Чехії. «Прометей» базуватиметься у Кутній Горі, де проводитиме не лише домашні матчі Екстраліги, а й ігри Ліги чемпіонів. Екстраліга однозначно виграє від цього, а її якість покращає. У «Прометей» чудова команда. Регулярне протистояння наших клубів із представницьким суперником, безперечно, зіграє на руку і чеському волейболу».

Усі витрати на функціонування та участь у вищій Лізі чемпіонату Чехії український клуб покриватиме власним коштом. Чеська волейбольна асоціація лише надала йому можливість грати у дивізіоні країни.

Система Orphus Поделиться на fb