Збірна України з баскетболу перемогла Північну Македонію у відборі на ЧС-2023

Синьо-жовті здобули третю перемогу у групі G.

Збірна України з баскетболу перемогла Північну Македонію (68:73) у матчі кваліфікації на чемпіонат світу-2023.

Як повідомляє Sport Arena, ключовою у матчі стала перша чверть, яку українці виграли з рахунком 35:21. Друга, третя та четверта 10-хвилинки пройшли у серйозній боротьбі, проте синьо-жовтим вдалося зберегти свою перевагу.

Найрезультативнішим гравцем у складі збірної України став Святослав Михайлюк. У його активі 23 очки.
Це третя перемога збірної України у відбірковій групі G. Команда Айнарса Багатскіса із вісьмома очками посідає третє місце у квартеті.

7 липня Україна проведе матч проти Іспанії. Зазначимо, що підопічні Багатскіса достроково вийшли до другого раунду кваліфікації, матчі якого відбудуться у серпні.