Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Забезпечення жителів Кременчука теплом; допомога ВПО та питання медицини: начальник Полтавської ОВА підбив підсумки тижня

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін традиційно підбив підсумки тижня, що минає.

Одне з головних питань – забезпечення жителів Кременчука теплом, розглянули на сесії обласної ради. Обговорили кілька варіантів, і один із них – відновлення зруйнованої росіянами ТЕЦ. Облрада ухвалила рішення, що готова взяти на свій баланс частину майна Кременчуцької ТЕЦ, щоб разом із державою профінансувати відновлення.

Полтавська ОВА підписала меморандум про співпрацю з міжнародною гуманітарною організацією INTERSOS. Наші європейські партнери з початку війни допомагають переселенцям в Україні, а віднедавна і в Полтаві, у центрах масового розміщення ВПО та в територіальних громадах області.

Полтавщина стала осередком підготовки парамедиків. В обласному центрі відбувся перший випуск бакалаврів, які здобули відповідну професійну кваліфікацію.

Зустрілися з представниками Всесвітньої продовольчої програми ООН.  Говорили про подальшу співпрацю. Домовилися розширити допомогу на віддалені громади області: як для переселенців, так і для місцевих жителів.

В обласній клінічній лікарні створюють нове реабілітаційне відділення на 20-25 ліжок.  Потужне обладнання закупить ВООЗ. Усі деталі цього проєкту обговорили з міністром охорони здоровʼя України Віктором Ляшком, який побував у Полтаві.

Система Orphus Поделиться на fb