Ви тут:
Суспільство Україна 

USAID виділяє понад 12 мільйонів доларів на підтримку українок, які постраждали від насильства російських окупантів

USAID виділяє 12,4 мільйона доларів США на підтримку життєво необхідного доступу до послуг з репродуктивного здоров’я та захисту для жінок і дівчат в Україні

Про це повідомляє UNFPA в Україні.

“Жінки та дівчата, які потрапили в бойові дії, стикаються з підвищеним ризиком гендерно зумовленого насильства та жорстокого поводження, включаючи сексуальне насильство та зґвалтування, пов’язані з конфліктом, тоді як ті, хто втікає в пошуках безпеки, також наражаються на нові ризики та небезпеки”, – зазначають в організації.

USAID профінансує роботу 60 мобільних команд, які нададуть психосоціальне консультування найбільш уразливим верствам населення по всій Україні, а також центри боротьби з гендерно зумовленим насильством у 30 місцях, а також національну онлайн-платформу для підтримки постраждалих від насильства, яка вестиме випадки гендерно зумовленого насильства.

За підтримки USAID, UNFPA надасть грошову допомогу для захисту благополуччя, гідності вагітних і годуючих жінок, а також постраждалих від гендерно зумовленого насильства.

Двадцять громад також зможуть розробляти та впроваджувати програми спрямовані на запобігання ГЗН та посилення ефективності роботи мобільних бригад на рівні своїх громад.

Крім того, жінки матимуть можливість звернутися до кар’єрних центрів для підтримки та розвитку своєї економічної незалежності, що сприятиме запобіганню та пом’якшенню наслідків ГЗН.

Крім того, партнерство з USAID забезпечить навчання для національних постачальників медичних послуг з акцентом на клінічне лікування зґвалтувань та комплексні послуги з репродуктивного здоров’я та гендерно зумовленого насильства.

Система Orphus Поделиться на fb