Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Укрпошта виплатила в областях, де не ведуться бойові дії, 97% пенсій за червень

Укрпошта завершила виплату понад 9,5 млрд грн пенсій за червень. В регіонах, де не ведуться бойові дії, Укрпошта виплатила понад 97% пенсій. Йдеться про всі області, крім Харківської, Запорізької, Луганської, Донецької, Миколаївської та Херсонської. Виплати пенсій по Харківській області за червень склали 61%, Миколаївській, – 55%, Запорізькій – 85%, Донецькій — 37%.

Про це повідомили у пресслужбі АТ “Укрпошта”.

Через окупацію та активні бойові дії поки немає можливості організувати в повному обсязі безпечну доставку готівки в Донецьку та Луганську області. Там виплати пенсій проходять лише якщо поточна ситуація дозволяє організувати процес завезення і роздачі грошей безпечно. В червні Укрпошта забезпечила пенсіями понад 2 млн пенсіонерів. 315 тисяч з них скористалися переадресацією коштів у інші населені пункти, куди люди тимчасово евакуювалися. Заявку на переадресацію пенсії можна подати онлайн за посиланням.

Якщо через окупацію, активні воєнні дії чи інші причини пенсія не була виплачена, ці кошти будуть нараховані разом з виплатами за липень. Укрпошта всі місяці війни забезпечує доставку і видачу готівки українським пенсіонерам. Завдяки роботі стаціонарних відділень, які працювали весь час навіть у областях, що тимчасово перебувають в окупації, та пересувним відділенням, які надають поштові послуги в селах, українці з прифронтових областей, а також областей, де проходять активні воєнні дії, мають доступ до базових фінансових та поштових послуг.

Система Orphus Поделиться на fb