Українська тенісистка пробилася у півфінал парного Вімблдону

Людмила Кіченок зіграла у чвертьфіналі Вімблдону в змаганнях жіночих пар. Її напарницею була латвійка Єлена Остапенко.

Як повідомляє 24 канал, у чвертьфіналі дует за участі українки зустрівся з японкою Шуко Аояма й тайванкою Чань Хао-Цін, пише 24 канал.

Перший сет для Кіченок і Остапенко розпочався з поразки – 4:6. Проте вже в другому сеті Людмила та Єлена домінували.Тенісистки двічі обіграли опоненток на їхній подачі й перемогли з рахунком 6:1, перевівши матч у третю партію.

У вирішальному сеті лідерство перехопили Аояма та Чань. Та в сьомому геймі українка й латвійка зуміли відігратися, оформивши зворотний брейк і скоротивши відставання до 3:4. Проте японсько-тайванський дует знову вийшов уперед, заробивши черговий брейк.

Кіченок і Остапенко вдалося зрівняти рахунок до 5:5. Згодом українсько-латвійська пара оформила ще один брейк і вийшла подавати на матч за рахунку 6:5. Тенісистки з першого матчпойнта завершили гру на свою користь і заробили місце у півфіналі.