Україна закінчила виступ на Всесвітніх іграх-2022 серед лідерів

В американському Бірмінгемі завершились змагання на Всесвітніх іграх-2022. Україна завоювала 45 нагород та посіла третю позицію в медальному заліку турніру.

Продовж 10 днів на турнірі розіграли 223 комплектів медалей, а усього на подіум підіймалися спортсмени з 73-х різних країн. Понад 100 атлетів представляло національну команду України, пише 24 канал.

На цих Іграх “синьо-жовті” показали найкращий виступ у своїй історії на цих змаганнях.

На Всесвітніх іграх-2022 Україна завоювала 45 медалей, з яких одразу 16 золотих та фінішувала на третьому місці у медальному заліку. Усі ці показники – найкращі для України.

Рекорди “синьо-жовтих”

• Україна вперше закінчила виступ у топ-3 медального заліку. До цього найкращим показником було 5-те місце.
• Рекорд за медалями – 45 нагород виграли українці, попередній рекорд – 29.
• Також національна команда здобула рекордну кількість “золота” – 16 медалей, попередній рекорд – 10.
• До того ж Україна фінішувала на третьому місці за кількістю виграних медалей – 45, більше лише Італії – 49 та Німеччини – 47.