Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві провели тренінг проєкту “Діємо для здоров’я”

Більше 20 представників громад області взяли участь у тренінгу, який відбувся на базі Полтавського обласного центру громадського здоров’я завдяки україно-швейцарському проєкту “Діємо для здоров’я”.

Під час тренінгу учасників навчали комунікувати як із місцевими, так і з внутрішньо переміщеними людьми, яких зараз на Полтавщині налічується близько 300 тисяч. Ці люди живуть у стані постійного тривалого стресу і для правильного з ними спілкування потрібні спеціальні навички.

Тренерка, психолог, начальник Центру психічного здоров’я КП “Обласний заклад із надання психіатричної допомоги” Наталія Супруненко презентувала посібник “Важливі навички в період стресу”, розроблений спеціально для того, щоб навчити людей краще справлятися зі складними обставинами, надати своєму життю сенс, ціль та життєву енергію. Кожен учасник тренінгу отримав такий посібник разом із роздатковими матеріалами щодо неінфекційних хвороб. Ці матеріали стануть у пригоді бібліотеці, адже користувачами є люди похилого віку, внутрішньо переміщені особи.

Марія Бойко

Фото: Лубенська міська ради

Система Orphus Поделиться на fb