Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві артисти симфонічного оркестру проводять майстер-класи для дітей

4 липня на базі Полтавського академічного симфонічного оркестру в циклі літніх заходів відбувся майстер-клас провідного соліста, народного артиста України – Юрія Кириченка (скрипка) для дітей – музикантів внутрішньо переміщених осіб, артистів оркестру та викладачів по класу скрипки дитячої музичної школи №1 імені Платона Майбороди.

Удосконалення практичних навичок виконавської майстерності гри на скрипці відбулося в поєднанні з літнім настроєм діток, а дорослі зробили його приємним, легким, і головне—корисним.

Викладачі та артисти отримали методичні поради від Юрія Кириченка для подальшого врахування в роботі.

“Кожна дитина знає – відпочинку в музиканта не буває. А нинішня зустріч унікальна тим, що майстер і митець такого рівня, як народний артист України Юрій Кириченко, знайшов можливість поділитися досвідом з юними артистами і колегами-педагогами. Це прекрасно!, – зазначив директор Полтавського академічного симфонічного оркестру Михайло Малько.

Сольними виступами Народного артиста України – Юрія Кириченка можна насолодитися на концертах Полтавського академічного симфонічного оркестру. Слідкуйте за анонсами.

Богдана Громцева

Фото: Полтавський симфонічний оркестр

Система Orphus Поделиться на fb