Ви тут:
Суспільство Україна 

Сьогодні найбільша для нас небезпека – ракетні удари, – Валерій Залужний

Лінія зіткнення сягає понад дві тисячі кілометрів. Зараз інтенсивні бойові дії тривають на Сході України в Донецькій і Луганській областях. Різке перенесення бойових дій під Київ – неможливе. Сьогодні найбільша небезпека – ракетні удари.

Про це заявив Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні пані Бріджит Брінк, повідомили у Міноборони.

“Потенційна лінія зіткнення сягає понад дві тисячі кілометрів. Зараз інтенсивні бойові дії тривають на Сході України в Донецькій і Луганській областях. У лютому-березні бої велися під Києвом. Однак нам вдалося організувати надійну оборону столиці та витіснити ворожі війська. Нині ми укріплюємо оборону. Для захисту міста створені відповідні угрупування військ. Тож різке перенесення бойових дій під Київ – неможливе. Сьогодні найбільша для нас небезпека – ракетні удари. Проте, ми боремося. Збиваємо чималу кількість ракет ворога”, – наголосив генерал Валерій Залужний.

Міністр оборони Олексій Резніков та Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний акцентували увагу, що завдяки допомозі партнерів наші військові можуть відслідковувати підготовку до запуску й сам запуск російських ракет для ударів по Україні. А самі ракетні системи рф, які встановлені на кораблях, також несуть небезпеку для українців.

“ЗСУ пильнують за діями ворога у Чорному морі. Російські кораблі не наважуються наблизить до українських берегів і знаходяться на значній відстані. Однак, при спробі наступу ворога, ми будемо застосовувати наші протикорабельні ракети”, – додав Головнокомандувач ЗСУ.

Система Orphus Поделиться на fb