Ви тут:
Суспільство Україна 

Російські окупанти завдали ракетних ударів по Миколаєву

Російські окупанти вранці 5 липня завдали серію ракетних ударів по Миколаєву. Під час повітряної тривоги в місті пролунало кілька вибухів.

Про це повідомив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Свідки повідомили про велику пожежу. Над містом підіймається великий стовп чорного диму. На місцях ударів вже працюють рятувальники, медики, аварійні бригади та комунальні служби.

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім у Telegram повідомив про те, що зранку близько 8:00 обстрілів зазнала Широківська громада. Зруйновано житловий будинок. Потерпілих немає.

Орієнтовно з 01:00, 5 липня, і на даний час у громаді тривають обстріли. Обстріли переважно поза межами населених пунктів. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.

Вранці, 5 липня, було обстріляно Інгульську громаду. Обстріли були переважно поза межами населених пунктів. В результаті чого виникло займання поля з ріпаком. Потерпілих немає.

У Березнегуватській громаді тривають обстріли сіл по лінії розмежування. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється. Також окупанти обстрілюють Баштанську громаду. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.

Ввечері, 4 липня, близько 16:15 та орієнтовно о 19:30 обстрілів зазнало с. Лимани Галицинівської громади. В наслідок обстрілів зруйновано житловий будинок. В межах населеного пункту та за його межами відбулося займання полів з урожаєм.

Система Orphus Поделиться на fb