Ви тут:
Суспільство Україна 

рф створила 18 “фільтраційних таборів” для українців, – ЗМІ

Загарбники вигадують для українців найрізноманітніші форми знущань та насилля.

Як повідомляє The New York Times, заступниця голови місії США при ОБСЄ Кортні Остріан повідомила, що вдалось виявили не менше 18 “фільтраційних таборів”. Через них проходять ті українці, яких депортують до росії.

Як стверджує Остріан, найімовірніше, що кремль підготував ці табори ще до вторгнення в Україну. Вони розташовані у школах, спортивних центрах та культурних установах у деяких частинах України та росії.

Люди, які пройшли табори і потім змогли виїхати з росії, розповідали про допити. Вони повідомляли про побиття і тортури та зникнення людей, які могли мати відношення до ЗСУ.

Після “фільтраційних таборів” українців направляють до міст по всій Росії. За словами людей, найчастіше, їх везуть в регіони біля Китаю чи Японії.

Остріан назвала фільтрацію “сталінським процесом”. За її словами, фільтрація була “останньою у довгій російській історії використання масової депортації та депопуляції у спробі підпорядкувати та контролювати людей”.

Американська чиновниця також процитувала розповіді людей, які пройшли через “фільтраційні табори”. Вони розповідали про те, як у них конфісковували паспорти і як деяких з них спонукали подати заяву, щоб отримати російське громадянство.

Система Orphus Поделиться на fb