Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Приймальна комісія Луганського національного університету імені Тараса Шевченка розпочала свою роботу

1 липня в надскладних умовах воєнного стану в усіх університетах суверенної України стартувала вступна кампанія 2022 року. Нині всі абітурієнти повинні зробити найважливіший вибір – обрати улюблену професію на все життя. Цьогорічним вступникам випало на долю багато викликів долі – спочатку карантин, пов’язаний із COVID-19, а потім повномасштабне вторгнення рф. Однак, сучасні умови дозволяють їм вступати до ЗВО як онлайн -, так і в офлайн-режимах.

“Так, сьогодні у нашому закладі вищої освіти, що змушений був евакуюватися до Полтавщини та продовжити свою освітню діяльність на підконтрольній Україні території, офіційно розпочала свою роботу приймальна комісія. Набір абітурієнтів, консультації та допомога вступникам із реєстрацією електронних кабінетів здійснюється у м. Полтава, де знаходиться головний відділ приймальної комісії, та у містах Лубни й Миргород, де працюють консультаційні центри приймальної комісії”, – йдеться у повідомленні.

Вступити до університету може кожен охочий випускник 9 – 11 класів, дотримуючись строків прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання до ЛНУ імені Тараса Шевченка. На окремі спеціальності, а саме 017 Фізична культура і спорт. Спорт; 021 Аудіовізуальне мистецтво і виробництво; 022 Дизайн. Графічний дизайн; 024 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація; 024 Хореогрфія; 025 Музичне мистецтво, з 1 до 18 липня абітурієнтам потрібно скласти творчі конкурси, зареєструватись можна за посиланням. Не пізніше 17 серпня 2022 року будуть оприлюднені рейтингові списки осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету (за державним замовленням).

У ЛНУ нагадують, що для вступу абітурієнтам потрібно мати стандартний пакет документів: документ, що посвідчує особу, у разі подачі ID-картки – паперовий витяг з Єдиного державного демографічного реєстру; довідку про присвоєння ідентифікаційного коду; документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь, на основі якого здійснюється вступ, та додаток до нього; сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (при використанні результатів ЗНО 2019-2021) або результати Національного мультипредметного тесту; медична довідка за формою 086-о; 4 кольорових фотокартки розміром 3х4 см; військово-обліковий документ для військовозобов’язаних або посвідчення про приписку; документи, які підтверджують право вступника на спеціальні умови участі у конкурсі та/або спеціальні умови на здобуття вищої освіти за кошти бюджету.

Усю потрібну інформацію щодо перебігу вступної кампанії можна дізнатися на офіційному сайті ЛНУ імені Тарас Шевченка у вкладці «ВСТУПНИКАМ» за покликанням http://luguniv.edu.ua/?page_id=4271 , або за номером приймальної комісії +3 8095-105-60-05.

Система Orphus Поделиться на fb