Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Потрібно йти вперед і нічого не боятися, – поліцейський з Полтавщини Максим Колісник

26-річний поліцейський Максим Колісник отримав тяжке поранення, забезпечуючи бойове прикриття колони спецтехніки Збройних Сил України на початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Лікарям, на жаль, не вдалося зберегти Максимові ліву ногу. Однак головне – врятували йому життя, подарувавши другий шанс для продовження боротьби.

Про це повідомили у поліції Полтавщини.

Офіцер став на захист України у 2017 році. До широкомасштабної російської навали у складі батальйону поліції особливого призначення охороняв стратегічно важливі об’єкти в зоні проведення Антитерористичної операції, а також ніс службу на фільтраційних блокпостах: забезпечував викриття злочинців і диверсантів, а також виявлення нелегальної зброї, боєприпасів та наркотичних засобів.

“росія – це наш головний історичний ворог, який нам не дає жити, не дає розвиватися нашій країні. Тому я вирішив після випуску (у 2017 році закінчив Харківський Національний університет внутрішніх справ – уточнення) написати рапорт на переведення до батальйону патрульної служби поліції особливого призначення ГУНП в Полтавській області й поїхати до зони проведення Антитерористичної операції. Мені не хотілося бути осторонь, хотілося бути корисним”, – розповів Максим Колісник.

У 2019 році старший лейтенант Колісник вирішив застосувати здобутий бойовий досвід у сфері протидії організованій злочинності. Після успішного фізичного відбору Максим став частиною команди спеціального взводу батальйону поліції особливого призначення, який займається затриманням особливо небезпечних злочинців. Він завжди працював багато й самовіддано, постійно загартовуючи свій фізичний та бойовий дух. Як вміє Макс: розважливо, наполегливо та з ясним усвідомленням мети. Так було до тяжкої травми, яка кардинально змінила вектор його життя, саме так він має намір жити й далі, зміцнюючи особистим прикладом віру рідних, друзів, знайомих та всіх українців у Перемогу над ворогом.

Незважаючи на інвалідність, Максим готується до виконання нових завдань із неймовірним завзяттям. Розпочавши складний шлях самовідновлення з лікарняного ліжка, він продовжує щоденно працювати над собою у спортзалі та вдома. Герой впевнений: людина, яка підтримує баланс духу й тіла, здатна позитивно мислити та ефективно вирішувати складні життєві завдання. А для того, щоби досягнути бажаного, потрібно дотримуватися чіткого плану дій.

“План мій був від початку досить простий: стати з ліжка, посидіти, потім на візок… поступово перейти на милиці… виходити на вулицю. Усі цілі були маленькими, але я йшов від цілі до цілі, щоб примножувати свої результати й ставати сильнішим… Щоби показувати людям, своїм близьким, що я не впав духом: не потрібно здаватися, потрібно йти вперед і нічого не боятися”, – зазначив поліцейський.

За сміливість та сумлінну службу українському народові інспектора батальйону поліції особливого призначення нагороджено медаллю “Захиснику Вітчизни”.

Система Orphus Поделиться на fb