Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти запрошують до Енергодара вчителів з РФ та Криму, бо місцеві не погоджуються працювати, – міський голова

В Енергодарі Запорізької області окупанти планують розпочати новий навчальний рік за російською програмою, для цього вони хочуть завезти вчителів з окупованого Криму та Росії.

Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

“В Енергодарі окупанти заявили про те, що з 1 вересня мають намір почати новий навчальний рік за російськими програмами. Водночас очевидно, що загарбники відчувають великий кадровий дефіцит і реалізувати свої наміри їм буде дуже важко”, – написав мер.

Він уточнив, що окупаційна адміністрація вже неодноразово оголошувала набір вчителів серед місцевих освітян, але охочих зголоситися на пропозицію майже не виявилося, тож загарбники мають намір завозити вчителів з Криму та РФ.

“Ми радимо їм не квапитися з пакуванням валіз, бо доведеться дуже швидко їх збирати у зворотному напрямку, адже є велика і дуже очікувана вірогідність, що новий навчальний рік Енергодар розпочне під українськими прапорами, у звільненому від окупантів місті”, – підсумував Дмитро Орлов.

Як відомо, російські загарбники планують провести “референдуми” на тимчасово окупованих територіях в Херсонській і Запорізькій областях 11 вересня.

Нагадаємо, в Енергодарі та довколишніх селах російські військові викрадають людей, а потім вимагають викуп за їх звільнення. Зокрема, вони викрали начальника управління комунальної власності міської ради Бориса Ярмоленка, відомого своєю проукраїнською позицією.

Система Orphus Поделиться на fb