Ви тут:
Суспільство Україна 

На тимчасово окупованих територіях Херсонщини намагаються залучити молодь до новостворених проросійських організацій, -розвідка

Окупаційні адміністрації на тимчасово окупованих територіях Херсонщини намагаються насаджувати проросійський світогляд серед української молоді.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки МО України.

Одним з головних елементів цієї політики стало так зване “військово-патріотичне виховання”.

“З цією метою активно формуються “громадські організації” на кшталт “молоді будівельники Херсонської області”, “молодь Херсона” та ін. Участь в них української молоді дедалі частіше набуває примусового характеру. Одночасно старше покоління регіону залучається до новостворених організацій “союз матерів Херсонської області”, “організація ветеранів Херсонської області”, – йдеться у повідомленні.

Щоб створити уяву про масову підтримку місцевою молоддю окупаційного режиму, активно пропагується участь в організованому “міносвіти РФ” проєкті “твій крок” (твой шаг). У “федеральному агентстві зі справ молоді рф” анонсовано проведення на окупованих територіях загальноросійських дитячо-юнацьких конкурсів “планета великих змін” (планета больших перемен) та “велика зміна” (большая перемена). На запрошення представників санкт-петербурзького відділення всеросійського військово-патріотичного руху “юнармія” 31 липня “юнармійці” з “днр” візьмуть участь у головному військово-морському параді в санкт-петербурзі.

Система Orphus Поделиться на fb