Ви тут:
Спорт Суспільство 

МОК не планує змінювати політику щодо допуску Росії та Білорусі до спорту, – Бах

Під час візиту до України голова МОК Бах наголосив, що рекомендації комітету залишатимуться в силі. Водночас у них немає чіткої позиції щодо повного усунення Росії й Білорусі від спорту.

Як повідомляє Суспільне.спорт, Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах заявив, що організація найближчим часом не планує скасовувати рекомендації щодо усунення від міжнародних спортивних змагань представників Росії та Білорусі. У цьому очільник МОК запевнив під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Зеленський наголосив, що необхідно продовжувати міжнародні зусилля, аби не допускати до спортивних подій “представників держави-терориста”.

“Не можна допускати, щоб держава-терорист використовувала спорт для просування своїх політичних інтересів і пропаганди. Я вдячний пану президенту за непохитну позицію щодо відсторонення російських і білоруських спортсменів від офіційних змагань під егідою Міжнародного олімпійського комітету. Поки Росія намагається знищити український народ і підкорити інші країни Європи, її представникам не місце у спортивній спільноті світу”, – заявив президент України

Система Orphus Поделиться на fb