Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Містохаб» у Полтаві провів благодійний ярмарок на користь ЗСУ

2 липня у мистецькому креативному просторі «Містохаб» відбувся благодійний ярмарок. Було сонячно, не надто спекотно, людно, молодіжно, патріотично й просто класно. Адже кожен, хто завітав на акцію вірить у сильну, вільну і мирну Україну, яка переможе ворога. Саме для підтримки наших військових і об’єднались чимало хороших людей.

Благодійний ярмарок «Об’єднані» відбувався за адресою: вулиця Спаська, 10, де всередині діяла експозиція воєнних об’єктів, таких, як залишки снарядів і осколки мін, а поряд дітки витворяли щось гарнюще на  майстер-класі по обробці дерева від студії «Разом».

На ярмарку організатори вкотре довели ідею єдності та стійкості. Українці, полтавці, волонтери, добровольці, митці, бізнесмени, вчителі й навіть дітки в критичний момент почали робити все можливе, переломивши ситуацію з ворожою навалою. Одні стали військовими, інші – логістами волонтерських хабів, допомагають у шпиталях, роблять сувеніри, пишуть пісні, чи роблять морозиво й крафтові сири, продаючи їх, аби зібрати гроші для військових. І ті, що виїхали за кордон – все одно поряд з нами, бо рятують діток, майбутнє нездоланного народу України.

Це же фандрайзинговий захід спрямований на збір коштів українських захисників та захисниць. «Містохаб» знайомив полтавців і гостей міста з волонтерами, яких до події долучилось чимало.

Для гостей влаштували фотозони, майстеркласи, круту художню виставку молодих авторів, патріотичний маркет від Оборона shop, фудкорт зі смачними напоями і стравами, а ще можна було придбати гостинці з собою. Можна було підписати прапор військовому і написати лист захисникам, або придбати милі й фантастично теплі сувеніри, футболки, поробки з бісеру, та всього не перелічити, жоден з відвідувачів не пішов з порожніми руками. Був навіть стенд дизайнерських вишиванок від реально всесвітньо відомої вишивальниці з Решетилівки Тетяни Москівець. Атмосфера сприяла обіймам, дружбі, втіленню мрій – і нашій спільній вірі в перемогу, але вірі дієвій, вірі з працьовитими руками і світлими головами.

Музичну частину заходу забезпечили виступи Kadilllove (@kadilllove, стиль – house), Andy Nosik (andy_nosik) і Моря (@moria.music).

Один з учасників ярмарку – «Мистецький штаб» звітує, що з продажу картин передали 1000 гривень на потреби ЗСУ. Компанія Віталфуд з продажу морозива (ТМ Vital та Scandal) передала 1860 гривень, ці кошти будуть передані за цільовою потребою.

Робота триває, бо всі організатори й учасники беззастережно вірять в перемогу над ворогом.

Система Orphus Поделиться на fb