Ви тут:
Суспільство Україна 

Мінімум 18 українських медпрацівників загинули за 5 місяців війни, – МОЗ

За даними влади, щонайменше 18 медичних працівників загинули, ще понад 50 медпрацівників були поранені за 5 місяців повномасштабної війни Росії проти України.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України

“З 24 лютого країна-терорист вбила щонайменше 18 медичних працівників, ще понад 50 зазнали поранень. Не підлягають відновленню 123 об’єкти системи охорони здоров’я, 746 – потребують відновлення. Ці дані змінюються майже кожного дня”.

У МОЗ зазначили, що минуло 5 місяців війни або 150 днів опору російській агресії – і “попри цілеспрямоване знищення медичної інфраструктури, система охорони здоров’я працює та трансформується відповідно до потреб, які постали з війною”.

Йдеться і про збір коштів у рамках ініціативи UNITED24, і про роботу над створенням Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, і про працевлаштування внутрішньо переміщених медиків, і про медичну евакуацію пацієнтів за кордон, і про покращення системи реабілітації в Україні.

Щотижня в середньому здійснюється по чотири евакуаційні рейси для лікування українців за кордоном. Зараз вже 17 держав приймають українських пацієнтів у найкращих спеціалізованих клініках.

Система Orphus Поделиться на fb