Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Де, як і за скільки на Полтавщині можна придбати дрова у лісівників

Уже нині населення активно готується до опалювального сезону, тож розповідаємо, як придбати дрова у лісових господарствах підпорядкованих Полтавському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

У Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства детально роз’яснили, за якою процедурою здійснюєтьсякупівля деревини для опалення:

1. Слід звернутися до контори лісгоспу або лісництва та написати заяву, у який вказати обсяг. До заяви необхідно додати копію паспорта та ідентифікаційного коду.

2. Отримати рахунок на оплату, де вказані всі реквізити підприємства (юридичної особи), з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми.

3. Здійснити оплату можна через термінал у лісництві або у будь-якому відділенні банку, чи Приват 24.

4. Після оплати звернутися з квитанцією про оплату повторно у лісництво для відвантаження деревини паливної.

Ціни на дрова паливні встановлюються згідно із затвердженим прейскурантом кожного лісогосподарського підприємства. Вартість залежить від породи деревини. Так, за дрова І групи (твердолистяні породи) ціна складатиме від 720 до 864 грн/куб; за дрова II групи (хвойні породи) від 504 до 690 грн/куб, за дрова III групи (м’яколистяні) від 336 до 546 грн/куб.

За потреби, вартість навантаження та автопослуги сплачується окремо.

Контакти відповідальних осіб для купівлі деревини паливної:

ДП “Гадяцький лісгосп” – м.Гадяч, вул.Героїв Майдану,51, тел. (05354) 2-34-64; Цибулько Василь Адольфович

ДП “Кременчуцький лісгосп” – м. Кременчук, вул.Шевченка, 41, (05366) 74-02-96; Кравченко Сергій Степанович

ДП “Миргородський лісгосп” – м. Миргород, вул. Козацька 22\1 (05355) 4-74-16 провідний інженер – технолог Кирій Галина Вікторівна.

ДП “Полтавський лісгосп” – с. Копили, вул. Лісова 1-а, тел. 0501009771, головний інженер Романенко Олександр Сергійович.

Система Orphus Поделиться на fb