Ви тут:

“Армія РФ взяла “оперативну паузу”, – ISW

Вперше з початку війни Росія не заявила про територіальні здобутки в Україні. Це підтверджує оцінку ISW про те, що російські війська взяли “оперативну паузу”

Про це повідомили в американському Інституті вивчення війни (ISW).

Джерело: ЕспресоTV

“Вперше за 133 дні війни не було заявлених або оцінених російських територіальних здобутків, що підтверджує оцінку ISW про те, що російські війська в значною мірою взяли оперативну паузу”, – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що Міністерство оборони Росії щодня заявляло про територіальні здобутки з початку війни, але не повідомляло про жодну нову територію чи переміщення сухопутних сил після завершення оточення Лисичанська (3 липня).

Додають, що 6 липня російські війська все ще проводили обмежені та безуспішні наземні штурми на всіх напрямках. Такі спроби узгоджуються з російською “оперативною паузою”, яка не передбачає і не вимагає повного припинення активних бойових дій.

“Це означає, що російські сили, ймовірно, обмежаться відносно невеликими наступальними діями, намагаючись створити умови для більш значних наступальних операцій і відновити бойову міць, необхідну для виконання цих більш амбітних завдань”, – повідомляють в ISW.

Система Orphus Поделиться на fb