Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

32 об’єкти на Полтавщині потребують оперативної відбудови

За дорученням Президента України Володимир Зеленський та керівника Офісу Президента Андрій Єрмак Офіс Президента розробив Fast Recovery план оперативної відбудови соціальної інфраструктури України.

Вчора Уряд презентував Fast Recovery план на конференції в Лугано. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

«Fast Recovery – проєкт відновлення критично важливої пошкодженої інфраструктури. Це те, що потрібно робити негайно. Загальний бюджет Fast recovery становить – майже $17,4 млрд», – розповів Кимрило Тимошенко.

Уже зараз на деокупованих територіях необхідно відновити майже 40 000 об’єктів. Серед них необхідно відновити майже 400 шкіл, близько 300 садочків, 300 лікарень, а також об’єкти ЖКГ (водопостачання, газопостачання, теплопостачання та електропостачання). Усі інші об’єкти – це житлова інфраструктура. Переважно це багатоповерхівки та приватні будинки, щоб люди могли повернути своє житло.

Згідно зі слайдами, у Полтавській області відновленню підлягають 32 об’єкти: пошкоджено 14 багатоповерхових і 16 приватних будинків, одну школу та одну мережу критичної інфраструктури.

Паралельно з цим Офіс Президента працює над довгостроковим проєктом відновлення та трансформації України. Нині поверхова оцінка збитків держави від російських ударів вже перевищує $700 млрд.

Система Orphus Поделиться на fb