Ви тут:
Суспільство Україна 

ЗСУ зупинили наступ окупантів в напрямку Молодіжного та Катеринівки, – Олександр Мотузяник

Ворог намагається блокувати українські війська вздовж всієї лінії зіткнення на Донеччині й Луганщині. Найгарячішою точкою залишається Сєвєродонецьк.

Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

“На Донецькому напрямку українські війська перешкоджають спробам противника встановити повний контроль над містом Сєверодонецьк. Ворог веде наступальні дії, намагаючись блокувати сили оборони в районі населених пунктів Борівське і Воронове та блокувати основні логістичні шляхи з Бахмута. Наразі бойові дії на цих напрямках тривають. Із метою викриття вогневих позицій наших підрозділів ворог провів розвідку боєм на напрямку Метьолкіне – Воронове та Метьолкіне – Сиротине“, – розповів Олександр Мотузяник.

Також зазначив, що на Бахмутському напрямку ЗСУ ведуть бої з підрозділами окупантів, які основні зусилля зосередили на спробах оточення сил оборони в районі Золотого, а також встановленні контролю над трасою Бахмут – Лисичанськ.

“Українські захисники відбили штурм противника в напрямку Миронівка – Семигір’я і зупинили наступ окупантів в напрямку Молодіжного та Катеринівки”, – додав Мотузяник.

На Харківському напрямку підрозділи російських військ утримують зайняті рубежі, аби не допустити виходу сил оборони України на державний кордон, а також в тил угрупованням окупаційних військ противника, які діють на Слов’янському напрямку. Зокрема, на Слов’янському напрямку велике угруповання окупантів зосередилося на виявленні слабких місць в обороні ЗСУ та створення умов для відновлення в напрямку Ізюм – Слов’янськ.

Фото: Міноборони

Перейти до вмісту