Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Зеленський підписав указ щодо запровадження санкцій проти Володимира Путіна та російських урядовців

Президент Володимир Зеленський підписав указ про запровадження персональних санкцій проти російського президента Володимира Путіна, речника Кремля Дмитра Пєскова, Голови Уряду Російської Федерації Михайла Мішустіна та ще низки високопосадовців держави-агресора.

Указ “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 9 червня 2022 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” опублікували на сайті Офісу Президента.

Санкції передбачають повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України для підсанкційної особи, зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань, а також заборона участі у приватизації, оренді державного майна резидентами іноземної держави, пише Еспресо.

До обмежень також належать припинення дії торговельних угод, спільних проєктів та промислових програм у певних сферах, зокрема у сфері безпеки та оборони та заборона передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності.

У список підсанкційних осіб, крім Путіна, потрапили ще понад 260 людей та 236 підприємства, які мають стосунок до керівництва Кремля.

 

Система Orphus Поделиться на fb