Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вісім громад Полтавщини доєдналися до програми фінансової допомоги “Карітас Полтава”, – Біленький

10 червня до програми фінансової допомоги “Карітас Полтава” доєдналася Опішнянська громада.

Про це повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Вісім громад Полтавської області стали учасниками програми грошової допомоги “Людська гідність” від БФ “Карітас Полтава”. Це – Петрівсько-Роменська, Сергіївська, Зіньківська, Краснолуцька, Великобудищанська, Решетилівська, Шишацька та Опішнянська.

“Спільними зусиллями Полтавської обласної ради, керівників громад та міжнародних організацій йдемо до Перемоги”, – зазначив Олександр Біленький.

Наприкінці травня було підписано Меморандум про співпрацю між Полтавською обласною радою та БО Благодійний фонд “Карітас Полтава”.

Відповідно до інформації від БО “Благодійний фонд “Карітас Полтава”, розраховувати на грошову допомогу можуть вразливі верстви населення: вагітні, люди з інвалідністю, багатодітні родини, самотні, важкохворі, одинокі батьки. Сума грошової виплати на одну особу становитиме 6 660 грн.

Нагадаємо, 7 червня керівники Полтавської обласної ради та Благодійної організації “Благодійний фонд “Карітас Полтава” провели робочу зустріч, на якій обговорили подальші механізми допомоги тим, хто постраждав від повномасштабної війни росії в Україні. Зокрема, обговорено подальшу реалізацію проєктів та програм, спрямованих на надання благодійної допомоги вразливим категоріям населення області, в тому числі внутрішньо переміщеним особам з 24 лютого 2022 року. Також йшлося про успішне впровадження програми “Людська гідність”, що передбачає виплату фінансової допомоги.

Фото: telegram Олександра Біленького

Система Orphus Поделиться на fb