Ви тут:
PROвсе Суспільство 

“Улюблена іграшка”: відомий ведучий продає коштовний спорткар для потреб ЗСУ

Дмитро Комаров виставив на аукціон свій Сhrysler Сrossfire.

Більше про це він написав на своїх сторінках у соцмережах.

«Хочу використати дату ДН з користю для України. Виставляю на аукціон колись улюблену мною іграшку. У цій машині було придумано багато сюжетів «Світу навиворіт». Вона виникла випадково. Як і багато «хлопчиків», я хотів «спортивну купешку», але вважав це нераціональним. Але час показав, що з бажаннями треба обережно – вони збуваються. Тоді натрапив на Сhrysler Сrossfire і здивувався, що не знав про такого.
Я піду в МРЕО на переоформлення з тим, хто запропонує найбільшу ціну. Якщо буде охочий купити конфіденційно – підемо з представником. Вся сума – на допомогу Україні та нашим захисникам», – зазначив Комаров.

Chrysler Crossfire — це 2-дверний спортивний автомобіль в кузові купе, який являє собою результат співпраці Daimler AG і Chrysler Corporation, що вперше був представлений у 2001 році в Детройті, а світова прем’єра відбулась у 2003. За 2 роки розробники підготували повний список технологічного обладнання, а також було прийнято рішення про випуск автомобіля на німецькому заводі Karmann.

Перейти до вмісту