Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українські стрибунки у висоту взяли усі місця на подіумі етапу Діамантової ліги в Парижі

Також на подіумі опинилася представниця Австралії.

Як повідомляє «Суспільне.спорт», одразу чотири українські стрибунки у висоту змагалися на етапі Діамантової ліги в Парижі. Це уперше в історії України чотири атлетки виступали на найбільшому комерційному змаганні одночасно в одному виді програми.

На етап в Париж потрапили Ярослава Магучіх (лідерка сезону та переможниця двох попередніх етапів), Ірина Геращенко, Юлія Левченко та Катерина Табашник. Крім них, на змаганнях стрибали ще шість атлеток, серед яких виділяється Нікола Оліслагерс – віцечемпіонка Токіо-2020.

Усі чотири українки в Парижі змогли показати свої найкращі результати в сезоні.

Табашник розпочала з висоти 1.75 м, на висоті 1.80 м почали стрибати Геращенко та Левченко, а з висоти 1.88 м – Магучіх. І усі чотири українки брали свої висоти до 1.88 м включно з першої спроби.

Висоту 1.92 м також вдалося всім подолати (крім Магучіх, яка пропускала її) – для Табашник цей результат став найкращим у сезоні. Але і це було не все. Усі чотири українки взяли висоту 1.95 м! Левченко та Магучіх взяли її з першої спроби, Табашник – з другої, Геращенко – з третьої.

На висоті 1.98 м у секторі залишилися шість стрибунок – чотири українки, а також Оліслагерс та Вукович з Чорногорії.

Уже висота 1.98 м підкорилася тільки двом – Магучіх та Геращенко стрибнули з першої спроби. Усі інші не змогли її підкорити, тож Табашник залишилася шостою (за кількістю спроб), а Левченко розділила третє місце з Оліслагерс.

Система Orphus Поделиться на fb