Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українки оформили переможний дубль на етапі Діамантової ліги

Українки оформили переможний дубль на етапі Діамантової ліги у Рабаті

Як повідомляє “Суспільне.спорт”, Україна оформила переможний дубль на етапі Діамантової ліги, що пройшов у мароканському місці Рабат. Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко тріумфували у секторі стрибків у висоту.

Етап Діамантової ліги у Рабаті – другий у сезоні, у якому проходять змагання у секторі стрибків у висоту. На попередньому етапі у Юджині перемогу з найкращим результатом сезону здобула Ярослава Магучіх, тоді як Ірина Геращенко та Юлія Левченко не змогли поборотися за подіум.

На етапі у Рабаті також мала відбутися серйозна конкуренція у боротьбі за “золото” стрибків у висоту. Крім трьох українок, змагатися мали австралійки Нікола Оліследжерз та Елеанор Паттерсон (остання у підсумку на старт не вийшла). А також представниця Казахстану Надєжда Дубовіцкая.

Магучіх розпочала виступи з висоти 1.85 метри, взявши її з другої спроби. Геращенко та Левченко підкорили її з першого стрибка, тоді як на цій позначці припинила виступи чорногорка Марія Вуковіч, яка зупинилася на планці 1.80 метри.

А ось висоту 1.90 метри не змогла подолати Юлія Левченко. Українська легкоатлетка не використала жодної з трьох спроб, хоча попередні планки 1.80 та 1.85 метрів брала з першого ж стрибка.
До фінальної четвірки у підсумку пройшли чотири стрибунки. Причому очолювала список Геращенко, яка до висоти 1.96 метри усі планки брала з першої спроби – Магучіх і висоту 1.85 метри, і 1.93 м підкорювала лише з другого стрибка.

Система Orphus Поделиться на fb