Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді планують перейменувати 53 вулиці та провулки

У Пирятинський громаді триває процес перейменування вулиць, провулків, площ на території населених пунктів, назви яких пов’язані з росією, її діячами. Наразі планують перейменувати 53 назви.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

На засіданні робочої групи обговорили та погодили перелік вулиць і провулків у Пирятині та 18 селах громади, назви яких потрапляють під дію закону про дерусифікацію. Члени робочої групи погодилися на пропозицію відновлення історичних назв вулиць та провулків для тих топонімів, де вони є. 

Наступний етап – громадські слухання як на території сіл, так і у місті. Право подати пропозиції щодо нових назв своїх вулиць та провулків мають їх жителі, які беруть участь у слуханнях.

“Наразі слухання вже відбулися у більшості сіл та проходять у місті. Більшість учасників зібрань підтримують ідею перейменування. Найбільшою ж засторогою людей, які висловлюються проти, є необхідність внесення змін у документи. Гострої необхідності у таких діях немає – після прийняття офіційного рішення сесією міськради про перейменування, жителі цих вулиць можуть взяти відповідну довідку у ЦНАПі”, – зазначили у міській раді.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb