Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ЦРЛ відкрили оновлене відділення анестезіології 

У Полтавській центральній районній клінічній лікарні відремонтували відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії. Оновлене відділення оснащене сучасним обладнанням. У ньому зможуть прийняти одразу шістьох пацієнтів.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

“У цьому відділенні два реанімаційних зали: на три та на два ліжка. Швидше за все, чоловіче та жіноче. Окрім цього, буде одна палата на одне ліжко, що виконуватиме функцію ізолятора. Кожне ліжко обладнане монітором пацієнта, наявні апарати ШВЛ, апарати для реанімації – дефібрилятор, централізоване постачання кисню”, – розповів директор медзакладу Олег Мехедько.

Також у відділенні тепер є апарати нового покоління, які дають змогу підбирати вентиляцію легень автоматично. Вони самі підлаштовуються під параметри конкретної людини. Тепер у відділенні є інфузійні насоси, нові датчики, підведена система кисню.

“Це відділення відповідає усім сучасним стандартам. Ми й надалі будемо підтримувати медицину на високому рівні, щоб усі жителі нашої громади отримували висококваліфіковану допомогу”, – розповів Полтавський міський голова Олександр Мамай.

На ремонт відділення анестезіології виділили понад сім мільйонів гривень.

Фото: Полтавська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb