Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вимушені переселенці обстежилися на вміст цукру у крові

У гуртожитку Полтавського коледжу нафти і газу Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” мешкає більш як три сотні тимчасово переміщених осіб із Харківщини, Київщини та інших областей. 8 червня обстежили 158 людей.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Підвищений рівень цукру у крові виявили у 22. Консультацію сімейного лікаря отримали 42 людини.

“Вчасне виявлення і лікування цукрового діабету має стати пріоритетом, особливо зараз, коли є велика кількість людей, які переживають лиха війни. Наразі на Полтавщині зареєстровано 52 тисячі пацієнтів із цукровим діабетом, з них – 403 дитини. Лікарі інформують про цукровий діабет, закликають до тестування, проводять обстеження та консультації. Але й самі люди мають звертати увагу на своє здоров’я, турбуватися про нього, зокрема перевіряючи цукор у крові”, — зазначив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Нагадаємо, в області триває україно-швейцарський проєкт “Діємо для здоров’я”. Тепер активності проєкту, в тім числі й інформаційна кампанія “Мисливці за діабетом”, враховують потреби не лише полтавців, а й тимчасово переміщених до Полтави мешканців інших регіонів України.

Фото: Полтавська ОВА

Система Orphus Поделиться на fb