Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У магазинах Полтавського району перевірили ціни на продукти, – Держпродспоживслужба

Знизили до економічно обґрунтованого рівня ціни на хліб, пшеничне борошно, яйця, олію та молоко.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

З 20 по 26 травня спеціалісти Полтавського районного управління провели 130 контрольних заходів за встановленням цін суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі. Завищення цін встановлено у шести торгівельних закладах Диканської громади.

За результатами проведеної роботи ціни були знижені до економічно обґрунтованого рівня за рахунок зниження торговельної надбавки з 20 % до 10%. Зокрема, у магазинах зафіксували завищену ціну на хліб житньо-пшеничний (націнка 15-18%), яйця курячі (18%), олія соняшникова (15-20 %), молоко пастеризоване (націнка 12%), борошно пшеничне (15%).

“Головна вимога Держпродспоживслужби Полтавщини – щоб на торговельному ринку України суб’єкти господарювання реалізували товари, що мають істотну соціальну значущість, і товари протиепідемічного призначення за економічно обґрунтованою ціною”, – зазначили в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, у Лубенському районі перевірили ціни на продукти першої необхідності. Порушення порядку формування цін встановили на 2 об’єктах.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus Поделиться на fb