Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Гадячі онлайн провели день відкритих дверей коледжу культури і мистецтв

На початку червня випускники шкіл області, та й не тільки, мали змогу відвідати онлайн День відкритих дверей у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського. Цікавою новацією стало цьогорічне розділення заходу на окремі спеціальності, що можуть зацікавити потенційних абітурієнтів і надати більше спеціальної інформації батькам і дітям.

На презентації спеціальності «Хореографія» до аудиторії звернувся заслужений працівник культури України, член Національної спілки хореографів України Михайло Гузій. Він стисло розповів про специфіку роботи закладу освіти та хореографічної спеціальності зокрема, на багатьох прикладах успіхів наших випускників, пояснив учасникам зустрічі фахові перспективи, які відкриються перед ними в майбутньому.

Присутнім був запропонований до перегляду відеоролик, який наочно продемонстрував всі напрямки практичної роботи спеціальності «Хореографія». Вони мали змогу переглянути окремі заняття із класичного та народно-сценічного танцю, ознайомитися з елементами віртуозної техніки, поринути в атмосферу уроку бального та сучасного танцю, насолодитися здобутками наших творчих колективів: ансамблю сучасного танцю «Еклейм» та ансамблю народного танцю «Джерело».

Наступним етапом відеозустрічі став виступ викладача вищої категорії, члена Національної спілки хореографів України Євгена Ляшенка, який розповів про умови проведення творчого іспиту. До розмови, з кількома доповненнями, долучилася і викладач вищої категорії Вікторія Косенко.

До відеоконференції під’єдналося понад двадцять учасників та два хореографічних колективи: «Волошка» с. Ручки Миргородського району та «Забава» Гребінківської дитячої музичної школи. Усі охочі мали змогу поставити запитання викладачам.

Вікторія Косенко

Фото: Гадяцький коледж культури і мистецтв

Система Orphus Поделиться на fb