Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Telegram запустив платну підписку

У 2022 році Telegram увійшов до топ-5 найзавантаженіших додатків у світі, а кількість активних користувачів месенджера перевищила 700 мільйонів людей на місяць.

Про це повідомляє ain.ua.

Для користувачів підписки Telegram Premium практично всі ліміти в збільшуються вдвічі. Передплатники зможуть завантажувати файли об’ємом до 4 ГБ, завантажувати файли на максимальній швидкості, відправляти унікальні стікери та реакції, використовувати додаткові інструменти для керування чатами.

При цьому всі наявні функції, до яких користувачі вже звикли майже, залишаються безкоштовними для всіх. На додаток, навіть ті, хто не має Telegram Premium, зможуть отримати деякі переваги, доступні власникам підписки. Наприклад, всі користувачі можуть завантажувати великі файли та переглядати стікери, відправлені передплатниками, а також приєднуватися до раніше доданих ексклюзивних реакцій на повідомлення.

Вартість підписки складає $4,99 в місяць і зараз вона доступна лише власникам iPhone (починаючи з версії Telegram 8.8.). Коли вона буде доступна Android користувачам — невідомо.

Система Orphus Поделиться на fb