Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Студенти і викладачі полтавського вишу взяли участь у міжнародному молодіжному обміні у Польщі

Представники педуніверситету взяли участь у міжнародному молодіжному обміні у рамках програми Erasmus + Youth «Ми створюємо відкритий світ: цифровізація, природа, інклюзія».

Як повідомляє сайт ПНПУ, студенти і викладачі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка взяли участь у міжнародному молодіжному обміні у Польщі у рамках програми Erasmus + Youth «Ми створюємо відкритий світ: цифровізація, природа, інклюзія». Два тижні учасники з Північної Македонії, України й Польщі навчалися, спілкувалися, дискутували та пізнавали культуру і традиції своїх країн. Обмін відбувався на території гірського району Бещади, на прикордонні України, Польщі та Словаччини.

ПНПУ імені В. Г. Короленка представляли студентка психолого-педагогічного факультету спеціальності 013 Початкова освіта Анна Звенігородська, студенти факультету філології та журналістики спеціальності 061 Журналістика Олександра Артеменко, Богдан Фастовець і асистентка кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна Руслана Величко.

Учасники взяли участь у майстер-класах з цифрової грамотності, заняттях з арт-терапії, дискусіях, переглядали документальні фільми на тематику проєкту, знайомилися та відвідували пізнавальні екскурсії.
Організувала проєкт Фундація «Ініціатива» (Fundacja «Inicjatywa») (Польща), яка презентувала свій досвід з іпотерапії, як методу фізичної та психологічної реабілітації. Організація проводить тренінги на тему волонтаріату для молоді з інвалідністю та заняття з вивчення сучасних комп’ютерних технологій, об’єднує громаду навколо суспільно важливих тем, спрямованих на включення людей з інвалідністю до життя місцевої громади.

Система Orphus Поделиться на fb