Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ще дві громади Полтавщини доєдналися до програми грошової допомоги від БО “Карітас Полтава”

Благодійний фонд “Карітас Полтава” провів реєстрацію на програму виплати грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб у Семенівській та Глобинській громадах.

Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

За інформацією Семенівського селищного голови Людмили Милашевич, з початку повномасштабної військової агресії росії проти України у громаді тимчасовий прихисток знайшли понад 1800 осіб.

“Ми вдячні Полтавській обласній раді та Благодійному фонду “Карітас Полтава” за те, що надаєте людям можливість відчути себе захищеними. Дуже важливо, що громадяни не залишаються наодинці зі своєю бідою. Ця програма є вагомою грошовою допомогою. У цей надскладний час важливо допомагати тим, хто найбільше цього потребує”, – зазначила селищний голова Людмила Милашевич.

Як розповів Глобинський міський голова Станіслав Джусь, нині в громаді зареєстровано близько 2200 вимушено переміщених осіб, з яких  – 526 діти. 

“Будь-яка допомога внутрішньо переміщеним особам на сьогодні є вагомою. Адже рятуючись від наслідків збройної агресії російського окупанта, ці люди вимушено покинули свій дім. Тому я щиро вдячний нашим міжнародним партнерам, Благодійному фонду «Карітас Полтава» та  Полтавській обласній раді за сприяння та підтримку людей у важкий час. Тож, сподіваюсь, що проведена робота принесе бажані результати, і всі ті люди, які сьогодні зареєструвались на виплату екстренної грошової допомоги, отримають вагому підтримку”, – додав голова Глобинської громади Станіслав Джусь.

У межах підписаного Меморандуму про співпрацю між Полтавською обласною радою та БФ “Карітас Полтава” учасниками програми вже стали: Петрівсько-Роменська, Сергіївська, Зіньківська, Краснолуцька, Великобудищанська,  Решетилівська, Шишацька, Опішнянська, Градизька, Оржицька, Ланнівська, Новосанжарська та Котелевська громади.

Відповідно до інформації від БО «Благодійний фонд «Карітас Полтава», розраховувати на грошову допомогу можуть вразливі верстви населення: вагітні, люди з інвалідністю, багатодітні родини, самотні, важкохворі, одинокі батьки. Сума грошової виплати на одну особу становитиме 6 660 грн.

Фото: Полтавська обласна рада

Система Orphus Поделиться на fb