Ви тут:
Суспільство Україна 

росіяни залишили Зміїний, не витримавши натиску Збройних Сил України, – Олексій Громов

У Генеральному штабі ЗСУ підтвердили інформацію про те, що російські окупанти залишили острів Зміїний, та переконують, що ворог не витримав ударів з боку захисників України.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов під час брифінгу 30 червня.

“Не витримавши вогню нашої артилерії, ударів ракетних військ і авіації російські окупанти залишили острів Зміїний. Однак, окупант не полишає спроб захопити Донецьку та Луганську області, намагається утримувати захоплені райони Херсонської та Запорізької областей, намагається створити умови для наступу в Харківській та Миколаївській областях”, – розповів бригадний генерал Олексій Громов.

Наразі на Волинському, Житомирському, Київському напрямках обстановка залишалась контрольованою, ознак наступу противника не виявлено. Діяльність ворога характеризується проведенням розвідки та демонстративними діями.

На Чернігівському, Конотопському та Сумському напрямках активність противника характеризувалась нанесенням авіаударами, мінометними обстрілами та авіаційною розвідкою з порушенням повітряного простору нашої країни.

“росія не полишає спроби встановити повний контроль в районі Лисичанська. Протягом останніх днів йдуть запеклі бої в районі Лисичанського нафтопереробного заводу. Наші воїни стійко тримає оборону, але противник, незважаючи на великі втрати в особовому складі та техніці, намагається оволодіти даним районом”, – сказав Олексій Громов.

На Бахмутському напрямку росіяни мають перевагу в артилерії, тому їм вдалося потіснити ЗСУ та встановити контроль над Комишувахою, Гірським та Золотим. На цьому напрямку також тривають запеклі бої.

Нагадаємо, Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний опублікував відео, як українські захисники звільняли острів.

Система Orphus Поделиться на fb