Ви тут:
Суспільство Україна 

Росіяни намагаються прорватися у бік Слов’янська, але невдало, – ISW

Російські війська продовжують свій наступ на Донбасі. Вони хочуть захопити весь регіон і не відмовились досі від цих планів.

Як повідомляє ISW, в Інституті вивчення війни проаналізували ситуацію на фронті. Фахівці, зокрема, звернули увагу на Слов’янський напрямок.

Згідно з аналізом експертів, російські війська продовжували спроби просування на південний схід від Ізюма в бік Слов’янська. Якщо конкретніше, то саме 6 червня жодного підтвердженого просування вони не зробили.

В Інституті вивчення війни звернули увагу й на те, що депутат Держдуми Росії Олександр Бородай поїхав у Довгеньке, що розташоване приблизно за 20 кілометрів на південь від Ізюма. Він мав штурмувати село разом із російським довіреним підрозділом так званого “союзу добровольців Донбасу”.

Читайте також: Окупанти з “Ураганів” обстріляли село на Дніпропетровщині: є поранений

Також фахівці звернули увагу на повідомлення українського Генштабу. Наші воїни повідомляли, що російські війська продовжували безуспішно штурмувати Довгеньке, обстрілюючи ще й різні населені пункти на південний захід і південний схід від Ізюма. Мовиться про Велику Комишуваху, Вірнопілля, Дібрівне, Нову Дмитрівку, Курульку.

Російські війська додатково просувалися на захід від Лимана в Щурове та Старий Караван. Ймовірно, що вони ведуть міські бої в межах Святогірська, маючи на меті просуватися на південь у напрямку Слов’янська через річку Сіверський Донець.

Система Orphus Поделиться на fb