Ви тут:
Екологія Кримінал Полтавщина Суспільство 

Незаконно ловили рибу: на Полтавщині поліція повідомила про підозри 43 особам

На Полтавщині за незаконний рибний добувний промисел поліція повідомила про підозри 43 особам та вилучила майже 38 кілометрів сіток. 

Про це повідомили у поліції Полтавщини.

Наразі розпочато 109 кримінальних проваджень, до суду направили 37 обвинувальних актів. За попередніми підрахунками, правопорушники завдали державі шкоди на суму понад 18,5 мільйонів гривень.

“З початку року, під час проведення комплексу заходів із протидії браконьєрству на воді, поліцейські Полтавщини, під процесуальним керівництвом прокуратури, вилучили у правопорушників 107 тонн незаконно добутої риби та понад 38 кілометрів риболовецьких сіток. Також у зловмисників вилучені 15 транспортних засобів (10 автомобілів, 3 мотоцикли та 2 причепи), що використовувалися в злочинній діяльності, та близько 45 різних плавзасобів. У рамках відкритих кримінальних проваджень тривають слідчі дії. За зібраними матеріалами призначені судові інженерно-екологічні експертизи, за висновками яких, при встановленні істотної шкоди, винні особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності”, – розповів начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

Нагадуємо, на Полтавщині триває нерестова заборона. У цей період забороняється використання плавзасобів (човнів) у визначених місцях нересту, промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення змагань зі спортивного рибальства, а також днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів. Доволяється любительська риболовля до 3 кг риби на одну особу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у дозволених місцях.

Фото: поліція

Перейти до вмісту