Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Навчальний рік: які умови потрібні для офлайн-навчання у школах Полтавщини

Цього року навчання у школах Полтавщини має розпочатися 1 вересня. Заняття планують проводити офлайн. Наразі перевіряють та ремонтують укриття у навчальних закладах.

Про це повідомив під час брифінгу начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Наразі до 25% навчальних закладів Полтавської області зайняті, адже там проживають вимушені переселенці.

“Керівники громад вже отримали завдання переселити людей у гуртожитки, альтернативні приміщення. Зокрема, у Кременчуці облаштовують нові приміщення”, – зазначив Дмитро Лунін.

Також начальник ОВА наголосив, що у школах мають бути укриття. В області є школи, які не мають їх, або мають укриття на меншу кількість дітей, ніж навчається. У таких закладах розглядатимуть змішану форму навчання.

“Наприклад, одні учні навчатимуться тиждень офлайн, а потім – дистанційно. Або ж учні початкової школи навчатимуться очно, а дистанційно – старші та середні класи. Зараз громади займаються питанням ремонту укриттів”, – розповів начальник Полтавської ОВА.

Також зазначив, що створять запаси води та лікарських засобів в укриттях. За словами Луніна, доручили сформувати і запаси пального для шкільних автобусів.

“На зараз плануємо навчання з 1 вересня. Але МОН розглядає й інші варіанти. Наприклад, навчання може розпочатися з 1 серпня, щоб зекономити кошти на енергоносіях та продовжити канікули для дітей взимку. Зараз вивчається це питання, працюємо”, – додав Дмитро Лунін.

Читайте також: У Полтаві школярі вже можуть проходити медогляд

Нагадаємо, раніше начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін повідомляв, що новий навчальний рік може розпочатися на місяць раніше, ніж зазвичай.

МОН рекомендує 1 вересня розпочати освітній процес у школах очно. Заклади фахової передвищої та вищої освіти за рішенням керівника закладу можуть розпочати освітній процес у серпні. Початок навчального року та форми навчання в закладах ПТО визначатимуть місцеві органи управління освітою.

Система Orphus Поделиться на fb