Ви тут:
PROвсе Суспільство 

NASA призначило двох астронавтів для тестового польоту на кораблі Starliner

NASA нарешті визначилося з тим, хто полетить в рамках тестової пілотованої місії на кораблі Starliner від Boeing. Астронавти Баррі “Бутч” Уілмор та Суні Вільямс візьмуть участь у випробувальному польоті екіпажу (CFT), першої пілотованої місії Starliner на Міжнародну космічну станцію.

Про це повідомляє Space.com.

Нагадаємо, що другий тестовий політ OFT-2 корабля Starliner без екіпажу діствся МКС і успішно приземлилася 25 травня. Успіх цієї місії і проклав шлях для пілотованого польоту, хоча NASA і Boeing досі продовжують аналізувати дані OFT-2, щоб визначити причини кількох позаштатних ситуацій, які трапилися в ході польоту.

Аналізи даних, ймовірно, триватимуть щонайменше місяць. NASA має намір завершити оцінку та скласти графік запуску чергової місії наприкінці липня, мовиться у заяві представників агентства.
В ході польоту астронавт Баррі Уілмор командуватиме місією, Суні Вільямс буде пілотом, а інший астронавт NASA Майк Фінке тренуватиметься як резервний пілот.

Випробувальний пілотований політ стартуватиме на ракеті Atlas V United Launch Alliance зі станції космічних сил на мисі Канаверал у Флориді, як це було й минулого разу в рамках OFT-2. Очікується, що місії триватиме близько двох тижнів, хоча ці та інші параметри місії не встановлені наперед; NASA може продовжити тривалість місії до шести місяців, якщо це необхідно, а також може додати в політ третього астронавта. Про все це зазначено в заяві агентства.

Система Orphus Поделиться на fb