Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Надзвичайники розібрали 80% завалів ТЦ у Кременчуці, – Дмитро Лунін

На ранок 30 червня пошукові роботи тривають. Надзвичайники продовжують розбирати завали ТЦ, в який 27 червня влучила ракета.

“У Кременчуці рятувальники Полтавщини продовжують працювати на місці трагедії в ТРЦ «Амстор». Продовжують пошукові роботи. Нині рятувальники  обстежили та розібрали уламки вже на 80% площі ТЦ”,  – повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін..

«Розбирають пошкоджені будівельні конструкції за допомогою важкої інженерної техніки та засобів малої механізації. Працюють дві оперативні дільниці на найбільш складних ділянках робіт. Підрозділи ДСНС обстежили та розібрали уламки будівельних конструкцій на 80 % загальної площі об’єкту», – зазначив Дмитро Лунін.  

Внаслідок обстрілу торгівельного центру наразі відомо, що загинуло 18 осіб (з яких 1 особа померла в лікарні), під час розбору завалів виявлено 8 фрагментів людських тіл). Однак ця цифра не остаточна.

За медичною допомогою звернулося 65 осіб, з них 26 було госпіталізовано до лікарні інтенсивного лікування м. Кременчук.  Усім постраждалим надається необхідна медична допомога.

Учора під час підготовки до демонтажу залізобетонних плит, стався зсув однієї з них, внаслідок чого отримали травми два співробітника ДСНС.

Охороняють місця проведення аварійно-рятувальних робіт Нацгвардійці та Нацполіція.

На місці події працюють 349 осіб та 50 од. техніки.

“Місцеві органи влади організували всебічне забезпечення залучених до ліквідації наслідків обстрілу сил і засобів”, – додава начальник ПОВА Дмитро Лунін.

Фото: telegram Дмитра Луніна

Перейти до вмісту