Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщину евакуювали більше 10 закладів профтехосвіти й коледжів з Луганщини та Донеччини, – Дмитро Лунін

Більше 10 коледжів та закладів профтехосвіти із Донецької й Луганської областей евакуювали на Полтавщину. У Миргороді, Лубнах та Полтаві працює Луганський національний університет імені Тараса Шевченка разом з усіма своїми відокремленими структурними підрозділами.

Про це повідомив під час брифінгу начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“На цей час більше 10 фахових коледжів, закладів профтехосвіти евакуювали з Донеччини та Луганщини. На території нашої області працює Луганський національний університет імені Тараса Шевченка разом з усіма своїми відокремленими структурними підрозділами – фаховими коледжами й центром професійно-технічної освіти. З Донеччини переїхали п’ять закладів фахової передвищої освіти. Це – обласний коледж спортивного профілю імені Бубки, Покровський педагогічний, Бахмутський і Маріупольський коледжі культури і мистецтв, а також Бахмутський медколедж”, – розповів Дмитро Лунін.

Також додав, що навесні частина викладачів із Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна перебували в Полтаві та проводили онлайн-заняття для студентів. Зазначив, що місцева філія Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого теж прихистила викладачів і студентів із Харкова. У Кременчуці – філія Харківського національного університету внутрішніх справ.

Система Orphus Поделиться на fb