Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині витрати по деяких лікарнях зросли до 50%, – Дмитро Лунін

Внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україні навантаження на систему охорони здоров’я зросло, зокрема й у Полтавській області. Попри це медична галузь області працює в штатному режимі.

Про це повідомив під час брифінгу начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

У медичних закладах області отримують допомогу місцеві жителі, вимушені переселенці та  військові. Планову госпіталізацію лікарні відновили  через місяць після повномасштабного вторгнення.

“Навантаження на охорону здоров’я збільшилося. Витрати по деяких лікарнях зросли до 50%, загалом – по області на рівні 30%. По-перше, надається допомога військовим. По-друге, тільки  офіційно в області зареєстровано 187 тисяч ВПО, понад 50 тисяч із них отримували медичну допомогу. Також за цей час в області народилося понад 600 дітей переселенців. Разом із тим, попри збільшене навантаження, галузь охорони здоров’я Полтавщини працює в штатному режимі”, – розповів Дмитро Лунін.

Також начальник ОВА додав, що на засіданні сесії Полтавської  обласної ради з обласного бюджету планують виділити 114 мільйонів на закупівлю лікарських засобів, витратних матеріалів.

“114 мільйонів саме на закупівлю лікарських засобів, витратних матеріалів,  тощо. Тож на рівні обласного бюджету це враховано”, – додав начальник ОВА.

Нагадаємо, у Полтавській обласній клінічній лікарні імені М.В. Скліфосовського почали проводити діагностику на новому комп’ютерному томографі Siemens.

Система Orphus Поделиться на fb